| doracezara a întrebat:

Buna tpu.aseara iubitul meu a dat o petrecere la el acasa si am fost vreo 20 de insi.au fost si doua colege de ale lui una venise cu prietenul iar cealaltă nu.am văzut ca el se comporta un pic ciudat..adica el tine foarte mult la mine, stiu asta.dar pana la urma m-a chemat intr-un loc mai retras sa vorbim si era si putin beat..si mi a zis ca un ca un prieten de al lui care era acolo i a confirmat ca tipa care venise fără prietenul ei vrea sa se culce cu el in noaptea aceea.mi a zis ca daca era sa facă ceva nu îmi mai spunea...dar a fost bine ca mi a zis..eu m am panicat pentru ca tipa se tinea numai dupa el cand rămânea singur..si el mai are si 18 ani si e virgin.ce sa cred.mi e teama ..am încredere in el dar acum vrea saptamana mi a zis de fata aia ca arata si bine si toate cele..cum sa procedez? ce sa vorbesc cu el?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poate te-a inselat fara sa stii

| Aasdfghj a răspuns:

Ti-a zis ca fata aceea arata bine? Serios? Si tu inca te crezi in relatie cu el?rolling on the floor)) Esti fraiera!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"si am fost vreo 20 de insi"- 30-40 inci cu masini taxi maxi, cu spraie, cu topoare cu d-alea dupa urechi rolling on the floor)
Scuze, dar mi-ai adus aminte.