| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU aseara l-a muscat un caine(precizez ca era dela vagabond)pe prietenul meu de picior si l-am rugat sa se duca la spital si nu vrea ce pericole sunt(intelegeti voi se poate infecta alea alea) si cum sa ii mai zic sa ma asculte sa se duca la spital? straight face si scuze categoria

5 răspunsuri:
| blondu_9020 a răspuns:

Poate risca sa se imbolnaveasca grav daca nu are vaccinu antititanos, daca nu il are sa mearga urgent la doctor

| egjrewiogjaeifjaepfpjagfegwregeyhrt a răspuns:

Da ce asteptai trea sa comanzi un taxiu si sa il urci in el! Poate cainele sa aiba cine stie ce boli raie mai stiu eu ce. poate sa fie turbat

| Sandraa_4560 a răspuns:

Pe mine m-a dus de urgenta la spital si cainele era de rasa cu toate vaccinele facute stii u cu fata laughing)iar pe alexandru l-a muscat unul vagabond si nu vrea sa se duca laughing) ciudat...

| aia a răspuns:

Nu vrea ma ciuf sa se duca si ma enerveaza la culmecrying( ca si eu m-am gandit la faza sa nu fie draq bolnav cainele ala mai stiu eu...crying

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai daca acel caine era turbat trebuie sa faca antitetanus urgent!