| bogdan133 a întrebat:

Astazi am descoperit ca profesoara de chimie mi-a gresit nota, am luat 10 in test si ea mi-a trecut 5 in catalog. se mai poate schimba nota? FUNDA! Rapid!

6 răspunsuri:
| ÐÿÅ a răspuns:

Da cu acordul directorului sau directoarei!

| AlleSss a răspuns:

Heiii!
Da,poate schimba nota!
Funda?big grin
Bafta!

| MO231 a răspuns:

Da,mi s-a intamplat si mie.Nota se incercuieste, semneaza directoru si profa iar apoi se trece nota buna.

| BlackEyedGirl a răspuns:

Da se poate schimba nota. Profesoara trebuie sa incercuiasca nota, iar directorul semneaza si pune stampila, apoi ii zici ca iti treaca nota corecta.

| abcabcabc a răspuns:

Da se poate

| Nwbie a răspuns:

Normall ..nota gresita se taie se semneaza de profesor( peste nota taiata) si trece alta in cazul tau