| dragon3 a întrebat:

Buna TPU,

Azi cand stateam in parc a venit unul la mine si m-a intrebat cat e ceasul, iar eu i-am spus ca este 9:41.
Dupa aceea a venit iarasi la mine si m-a intrebat cat e ceasul, iar eu i-am spus ca este 9:58. Enervat fiind m-am dus sa stau pe un leagan si el a venit langa mine,l-am intrebat pe cine asteapta,mi-a raspuns:"O astept pe una Roxana,dar vine sigur ca vine sa fumeze, si nu tigari...dealea...normale.
M-a intrebat daca m-a corup si eu, iar eu i-am spus nu.
In sfarsit Roxana(care este in scoala cu mine )a venit si i-a spus lui (nu stiu cum il cheama) ce clasa sunt.Au realizat ca nu au foite si s-au dus sa cumpere, eu am zis ca nu vin si el m-a intrebat cand ies de la scoala si eu i-am zis.
Ce credeti ca o sa se intample in continuare? o sa ma astepte cand ies de la scoala? sa ii spun mamei?
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Poate vrea sa te bage in belea, vorbeste cu un parinte sau prof sa iasa cu tine si daca vine sa-l ia la harta putin

| dragon3 explică (pentru mgtow):

Pai asta e si problema ca nu vreau sa afle mama sau vreun profesor ca am intrat in vorba cu astfel de oameni

| mgtow a răspuns (pentru dragon3):

Tu zi ca asa s-a intamplat din cauza ca te-a intrebat ora si nu vrei sa ai probleme asa sa ia masuri pentru protectia ta

| dragon3 explică (pentru mgtow):

Chiestia e ca eu atunci ar fi trebuit sa fiiu la meditatii, dar eu am mers sa ma plimb in parc

| mgtow a răspuns (pentru dragon3):

Dar va afla ca ai chiulit de la meditatii pentru ca o sa vorbeasca cu meditatorul tau si na... zi adevarul de fata cu profu sau maicata

| dragon3 explică (pentru mgtow):

Asa o sa fac

6 răspunsuri:
| 116111 TelefonulCopilului a răspuns:

Buna,

Hai sa stam de vorba. Vrem sa te ajutam sa-ti fie mai bine.
Poti primi ajutor specializat in mod gratuit, mai ales ca mentionezi in intrebarea ta problemele financiare.
Asociatia Telefonul Copilului poate fi partenerul tau de discutii sau poate fi prietenul tau atunci cand te confrunti cu o problema. Confidentialitatea este cuvantul cheie in relatia ta cu serviciul Telefonul Copilului, oferit de organizatia noastra.
Apelul catre 116 111 este gratuit din retelele Romtelecom si Cosmote, de luni pana duminica, in intervalul orar 08.00 – 00.00. Mai multe poti afla si la: http://www.telefonulcopilului.ro/intrebari-frecvente
Pentru ca problemele cu care te confrunti reprezinta subiecte delicate si te-ai putea simti in largul tau mai degraba in mediul online, te indrumam sa ne transmiti mesajul tau la telefonulcopilului@telefonulcopilului.ro

Asteptam sa te ajutam!