| Ioana_2144 a întrebat:

Buna TPU cam cat costa un ulei de richin?

Răspuns Câştigător
| emi_8585 a răspuns:

Prin felul tau de a fi...
la inceput eu credeam ca nu voi fi niciodata populara pentru ca ma consider uratica, dar mi-am dat seama ca frumusetea nu are nici o treaba, fi naturala, ai incredere in tine, vorbeste cu toti colegi indiferent de cum ar fi ei si asa vei deveni cu siguranta cea mai populara fata din cls

10 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Popularitate in scolile normale inseamna sa fii cea mai curva sau cea mai mare golanca, betivanca a cartierului. In prezent, pentru asta esti apreciata intr-o scoala. Nu pentru alte calitati. Esti mai apreciat daca fumezi in clasa si faci misto de profesori decat daca iei un 10, ba te mai alegi si cu barfe "Tocilaru dracul iar ridica mana". Daca tu vrei sa traiesti asa, in "popularitate", treaba ta. Eu am ales sa fiu "tocilarul", si nu imi merge deloc rau. Am prieteni, sunt sanatos la cap, stiu pe ce lume traiesc (la ora de geografie un popular din-asta de-al tau, a zis ca Dunarea e prin nordu Romaniei si ca face granita Romaniei cu Rusia straight face), eu sunt fericit ca sunt numit tocilar prin scoala. Desi stiu ca tocilar e cu totul altceva fata de ce sunt eu. Dar, na, daca nu esti smecher, Baiat de cartier, esti tocilar automat. Ti-ar placea sa fii asa doar ca sa fii populara intr-o amarata de scoala?

| TeoPT a răspuns:

@Ioana
Nu te-a facut curva, ti-a zis ce trebuie sa faci pentru a fi populara, si ii dau dreptate.

| TeoPT a răspuns:

Ai schimbat repede titlul intrebarii, sa nu vada si altii cat te duce bibilica (in cazul tau, cat nu te duce) rolling on the floor

| smile a răspuns:

Buna! cred ca in primul rand ar trebui sa fi tu insati si restul vine de la sine

| Ioana_2144 explică:

Vampy eu tiam cerut un sfat nu sa ma faci curva frate daca nu stiti ce raspundeti numai raspundeti

| Ioana_2144 explică:

Bravo mie ca am schimbat-o

| Ramooon a răspuns:

De ce ai nevoie sa devii ceea mai populara? Nu este mai bine sa ai putini prieteni si buni, decat sa ai o multime de amici si sa nu cunosti nici unul cu adevarat? Popularitatea nu este un tel prea maret. Daca esti ceea mai populara numai poti sa fii tu, trebuie sa ai grija ce faci, ce vorbesti, cand vorbesti pentru ca toti mereu vor fi cu ochi pe tine si vor incerca sa te "darame". Fii tu, si daca esti placuta asa cum esti inseamna ca ai castigat premiul de popularitate chiar daca numai pentru un cerc restrans.

| ஐNoNameஐ a răspuns:

Buna.Incearca sa te imprietenesti cu toata lumea, sa raspunzi des, sa-i ajuti la nevoie si sa fii politicoasa cu toata lumea.Printre baieti te integrezi bine daca te imbraci la moda si te cuafezi frumos. Te rog, dai funda sunt prima care a raspuns pe 20. 10. 2010 si singura momentan.

| VlyCas a răspuns:

FI CURVAhappy si o sa te stie toata scoalahappy

| VlyCas a răspuns:

Vai de viata mearolling on the floor) Ma miram eu ce legatura are raspunsul cu intrebarea=-)))
jalnic