| daniel_3204 a întrebat:

Buna TPU vreau sa ma pregatesc ceva mai devreme anul acesta si ma intrebam ce cadou sa i fac prietenei mele de valentine's day precizez ca sunt cu ea de 4 luni. funda

4 răspunsuri:
mariana
| mariana a răspuns:

Eu ti-as propune sa-i cumperi un album pentru fotografii, in care prima fotografie sa fie cea in care sunteti voi doi, apoi albumul poate fi completat cu alte poze, facute pe parcursul timpului. Este o amintire frumoasa si un gest cald din inima.
Este buna si propunerea facuta in link-ul de mai jos, de a cumpara o bijuterie insa in opinia mea, doar atunci este bine sa-i cumperi o bijuterie, cand vei putea sa-i cumperi ceva din argint, care sa poata sa insemne ceva pentru ea.
Un gand bun, sa va iubiti si sa fiti fericiti, nu doar in 14 februarie ci, in fiecare zi din viata voastra.

| CrazyStyle a răspuns:

Http://www.silver4you.ro/catalog/bijuterii-valentines-day-c-271.html

Eu mi-am luat multe lucruri de aici și sunt foarte mulțumită de ele!

| supermamici a răspuns:

Pai ai putea o bijuterie cu cristale swarowski (nu sunt foart scumpe), un trandafir care are in varf o cutiuta in care poti sa introduci un inel de indragostiti, o lenjerie sexy, ciocolata, flori, vezi cateva idei aici" http://timez.ro/valentines-day-legenda-si-cadouri/