| Aleexandra14 a întrebat:

Ce sa fac cand efectiv mor de plictiseala? M-am saturat de atata ploaie. Deci, serios parca ploua intentionat numai ca sa nu ies afara, sau sa fac orice altceva in afara sa stau in casa. Nici nu simt ca-i vara, pe bune. Saptamana trecuta, aveam in plan sa mergen la piscina, dar normal ca nu am putut fiinda a plouat, si n-a fost nici cine stie ce caldura. Ce sa mai fac? = ((( Vreau caldura, vreau sa fie vara.

1 răspuns:
| aimullah123 a răspuns:

Mergi la sala big grin E tare fain. Si te tonifiezi toata, hehe big grin