| B3happy a întrebat:

TPU! Ce stiti despre telefonul nokia5228? E bun? Ati avut probleme cu el? A si va rog spuneti-mi daca aveti, cand ati cumparat telefonul ati primit si cablu de date si casti? Multumesc.

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă este Nokia, este bun prin excelență!
Pa, pa.

| mgtow a răspuns:

Un amic de-al meu a primit acel Nokia si nu avea cablul de date a fost la magazin si nici nu i l-a dat a facut reclamatie dar in zadar, iar despre telefon depinde cum il butonezi atat iti dureaza multi se plang ca ii tine putin bateria normal ca si telefonul ala are o viata nu poate alerga angro are nevoie de odihna ca sa poata trai linistit, Cardul micro sd il poti scoate sa il introduci in pc daca nu ai cablu de date.