| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU
chiar am nevoie de un raspuns
dacă ma conectez pe Facebook ul cuiva si intra aceea persoană la confidențialitate va vedea locația si modelul telefonului meu, cum pot sa fac sa nu mai apara? pentru ca nu stiu

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Stai cuminte ca nu vede nimeni de pe ce telefon esti conectata. Intr-un caz in care postezi ceva de pe telefonul tau pe FB, atunci scrie ca s-a postat de pe Vodafone sau Orange, ori ce provider de telefonie ai, dar asta se poate scoate din setarile telefonul tau.

| Violleta2022 a răspuns:

Ahhh...acum am vazut, tu vrei sa te conectezi pe FB-ul cuiva... deci i-ai furat parolele si vrei sa te conectezi. pai asta-i rau, pentru ca poate vedea cand cineva este conectat sau a fost conectat pe FB-ul lui/ei, ca-ti arata cu ultima logare!
Din pacate, FB-ul tine programarea asta si nu se pot schimba setarile.
cat priveste conectarea in acelasi timp, ii va spune clar ca mai este conectat si pe alt device sau nu-l va lasa sa se conecteze.

Sincer acum, cat poti sa fii de ipocrit ca sa intrii pe contul altuiva, doar ca sa-l controlezi?
Urat, extrem de urat gestul asta, care spune multe lucruri urate, despre personalitatea ta.

| Rpgdei a răspuns (pentru Violleta2022):

Vezi-ti de ale tale

| Marycel a răspuns:

Salut, păi intri pe cont-ul de Facebook, dai la setările contului apoi la Securitate și Conectare și îți apare acolo "Unde te-ai conectat" și îți apare Locația și numele telefonului și vezi că în dreapta fiecăruia sunt 3 puncte gen astea : dai click pe ele și dai ștergere și gata., Fundă?

| Rpgdei a răspuns (pentru Marycel):

Dar eu nu pot da telefonului meu
asta e ideea