| hjjd a întrebat:

Buna
TPU! cine are idei despre ce sa i cumparam dirigintei la sf de clasa a 8-a? dau funda pentru cea mai buna idee!

Răspuns Câştigător
| FallenDude a răspuns:

Poi eu sunt tot pe clasa a-8-a si cred, parerea mea ca ar fi frumos daca ati face rost de o cutie mai mare unde sa ii puneti diferite obiecte/cadouri cum ar fi
1.O rama cu poza clasei (una mai veche) happy
2.Un set de cosmetice
3.O Bijuterie (Cercei/bratara pentru ca va pica mai ieftin si ii puteti si alte lucruri pe langa)
Apoi in cutie puteti pune Polistiren Sau Ziare happy Si Un Buchet maaare de flori happy Sper ca te-am ajutat

1 răspuns:
| Fαntαsy a răspuns:

Ce zici de o rama din sticla pe care sa scrie ceva :

http://www.google.com/......tp?/imgres

Le poti "comanda" la magazinele de specialitate unde se gasesc stampile, inscriptii, insigne.etc. :) Mai mult de 30-40 de lei nu costa. si daca e din partea clasei. mai mult de 2 lei nu trebuie sa dati :)