| Stephh a întrebat:

citeam o carte si mi-a atras atentia o fraza."Viata m-a invatat ca pe drumuri scumpe se tace." Voi cum ati explica aceasta fraza?

3 răspunsuri:
| Futhakari a răspuns:

Se refera ca in viata drumul care al parcurgi e plin de cei care te trag in jos, te vor un pion in jocu lor si trebuie sa intorci singur soarta, si uneori trebuie sa taci si sa faci fara sa comentezi.Si a trecut prin foc si frig pentru a ajunge ce e el acuma.

| SebastianBoanca a răspuns:

Eu as zice ca, daca vrei sa ajungi sus din toate punctele de vedere nu mai trebuie sa te plangi. tu cum o explici? O seara frumoasa iti doresc happy

| Futhakari a răspuns (pentru SebastianBoanca):

Mai bine taci, tu trebuie sa i explici ei nu ia tie doamne, ramai la abecedar.