| NoNaMe2000 a întrebat:

cmf? am o problema cu un bhaiat la scoala tot pune mana pe mine si ultima data l-am batut cam rau. nu i-am lasat semne dap ma rog si tot ma atinge. i-am spus doamnei diriginte si bgs-ului ce sa fac? m-am saturat de el!
si scuze de categorie

Răspuns Câştigător
| dreamgirl16 a răspuns:

In primul rand scuze k`s mai tampita, ce ins bgs?laughing Asa si.eu am fost in situatia ta acum 2 ani! Nu poti face altceva, decat sa iti calci pe mandrie si chestii de genu, si sa iti chemi parintii la scl sa discute cu diriginta si sa fie autoritari! Altfel nu prea ai cum sa scapi de el si asa va fi in vizorul dirigintei si daca te mai atinge iar vb cu diriga sau chiar cu directoarea[poate asta ins bgs?rolling on the floor]

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns (pentru dreamgirl16):

BGS inseamna garda sa paza sau bodyguarzi.

| dreamgirl16 a răspuns (pentru GoodGuyOviCONTSUSPENDAT):

Aa bine scuze scuze:*:*

3 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Nu stiu ce ai rezolvat intre timp, dar eu cred ca daca o bataie buna nu a rezolvat problema, nici parintii nu o rezolva, decat poate pentru scurt timp. Tipul e maniac, si nu vede altceva in fata cand esti in prezenta lui decat sa te atinga. E in stare de orice, fara sa ii pese de ce se intampla dupa aceea.
M-as bucura insa sa stiu ca ti-ai rezolvat problema cu ajutorul parintilor.