| Lolkkk a întrebat:

I-am spus doamnei diriginte la scoala care a fost problema de la basket de la ora de sport si râdea ca o fată și-a pus si bandaj dar nu i-am facut nimic nici nu era sânge, am facut ceva rău?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Doamnei dirigintă asa se spune corect, nu inteleg intrebarea ta, deci sa reluăm, ce anume i ai spus tu doamnei si de ce rîdea, cine si a pus bandaj doamna dirigintă? Ai lovit o pe ea sau fi mai clar concis ce ai facut de fapt?

| Lolkkk explică (pentru CristiDinBucuresti):

I-am spus de colegii care au țipat la mine in clasa si ca sai supărat pe mine că le-am dat peste mâinii la basket sa iau mingea
Oricum nu mai vreau sa joc basket nimeni nu ma înțelege

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

I-am spus doamnei diriginte la scoala care a fost problema de la basket de la ora de sport
Ce i-ai spus? Care a fost problema?
si râdea ca o fată. Cine râdea?
dar nu i-am facut nimic. Cui?
nici nu era sânge. Unde?

| MingDynasty a răspuns:

Si-o fi pus bandaj ca sa para mai rau dar logic nu trebuia sa rada, si e si mai logic ca nu trebuia sa o lovesti, stiu ca probabil nu ai facut-o intentionat dar se mai intampla