| gabytza8 a întrebat:

Buna TPU: Cred ca niste "prietene" planuiesc ceva ca sa ne raneasca pe mine si pe o prietena (care chiar pot sa zic ca e prietena) si nu stiu ce sa fac...as planui si eu ceva... ziceti-mi ce pot planui? Sau ceva ca nu le reuseasca planul?
FUNDA!winking

13 răspunsuri:
| Deeeni a răspuns:

Sti ce o sa-ti facem?rolling on the floor O sa te transam si o sa te dam caini bucatica cu bucaticarolling on the floor. Dar matele ti le aruncam k nu ne plac big grin. Asa ca ai grija nu ne poti strica ''planul'' e prea bine pus la punct pentru mintea ta infecta! big grinrolling on the floor

| gabytza8 explică (pentru Deeeni):

Ooooooooo vr sa o vad dar sti ceva eu am pilele mele si daca vr pun pe cineva sa va bata la coltul scolii si v-am si rez si dupa ce o sa rad eu laughing)))) asa ca avut grija daca nu ma credeti puteti sa intrebare pe bianca laughing

| contraanalfabetismului a răspuns (pentru gabytza8):

Incercam de foarte mult timp sa gasim cel mai analfabet om de pe planeta. FELICITARIII! esti marea castigatoare!

te rog, fa un bine umanitatii si tuturor vorbitorilor de limba romana si incuie-te in cea mai minuscula incapere, acolo unde unicul tau neuron intrat in coma sa se poata salva si poate, poate se va si inmulti!

| gabytza8 explică (pentru contraanalfabetismului):

Nu imi pasa parerea ta, chiar fac ceva pe parerea ta ca u nu greseti niciodata perfectule ...morti mati _I_ ...sc ce vreau eu si cum vr eu da am dreptul pisamasi pe fata ta de cocalar sau cocalara

| gabytza8 explică (pentru gabytza8):

Sau pitipoanca (daca esti fata)winking

| contraanalfabetismului a răspuns (pentru gabytza8):

1. mati cu 2 i
2. lipsa ta de educatie si cultura se poate observa din modul in care vorbesti, scumpi
3. cand esti pe un cont public te mai si corectezi ca vorba aia vede mai multa lume ce si cum postezi, iti mai e si tie rusine, zic, dar na se pare ca u la tine in mahala acolo nu stii cum e cu lumea civilizata
4. multa bafta in viata, sper sa primesti o matura buna, strazile sunt cam murdare big grin

| gabytza8 explică (pentru contraanalfabetismului):

Ti-am zis sc cum vreau eu da si nu imi pasa de cailalti si nici de tine si stiu ca esti denisa draga mea si se vede de la o posta ca u si Dana sunteti invidioase pe mine...si sa stii ca nu mi-e rusine sa vb asa pe un site da de cat sa ma ascund de pe un cont ca tine Denisa laughing deci mai mare rusinea e sa te ascunzi dupa un cont ca asta laughing zic eu, da si vb cum vreau eu si sc cum vr eu...da si sti educatia mea e perfecta doar pentru cine merita si iti zic pentru oameni ca tine nu merita deloc nici negru sub unghie EDUCAT-O!

| contraanalfabetismului a răspuns (pentru gabytza8):

Scumpo in primul rand "educat-o" se scrie legat nu mai scrie cu litere mari sa se vada si mai tare inculturawinking, in al doilea rand eu cred ca esti obsedata de aceste 2 fete..majoritatea intrebarilor tale le include pe ele...esti pe invers vrei sa te dai la ele si nu stii cum? ...pe bune..maturizeaza-te sau daca nu reusesti impusca-te! big grin

p.s. nu sunt nici una din acele fete. good luck happy

| gabytza8 explică (pentru contraanalfabetismului):

Bai bai bai am zis sc cum vreau eu si nu sunt obsedata dar ele sunt niste curve si mai mult laughing intelegi? dar n-ai ce sa intelegi tu ca esti cam, cam depravata.

p.s. Te pup pa pa :* imi esti "draga" laughing si ma abtin sa nu te injur acum ca totusi suntem in postul pastelui si am pacatuit prea mult deci ma abtinwinking :*

| Ionita_Cosmin_1984 a răspuns:

Fii cu ochii in patru.

| PuFhOsEnIa a răspuns:

Adica ce fel de planuri? ce pot sa-ti faca asa de rau?

| PuFhOsEnIa a răspuns:

La ce te referi prin planuiesc ''ceva''? Ce pot sa-ti fac aceste prietene? atat de rau?

| gabytza8 explică (pentru PuFhOsEnIa):

Nu conteaza...am vzt ca deenisa cauta si ea ceva "diabolic" pentru mine laughing) dana laughing