| ѕოiℓε_8457 a întrebat:

Cum as putea sa ma razbun pe o colega care m-a parat la mama ca am luat nota mica? Nu mai vorbesc de mult timp cu ea, nici nu o bag in seama. Acum cred ca ea se razbuna pentru asta chatterbox Ce as putea sa ii fac avand in vedere ca este o eleva cuminte si invata bine? La maica-sa nu pot sa o parasc ca nu am ce sa ii spun daca nu stau cu ea big grin
Ajutati-maa va rog :3

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ignoranta e cea mai dulce razbunare

| antimulte a răspuns:

Te imprietenesti cu fetele cu care ea nu se suporta. Iti faci un cerc mare de prieteni in care nu e inclusa si ea, sa se simta in plus.

| ѕოiℓε_8457 explică (pentru antimulte):

Buna idee :0? Deoarece cam nimeni din clasa nu o suporta laughing

| antimulte a răspuns (pentru ѕოiℓε_8457):

Atunci o sa iti fie si mai usorwinking

| ѕოiℓε_8457 explică (pentru antimulte):

Cam da :*

| ѕოiℓε_8457 explică:

Deja o ignor de mult timp :*