| girlpink44444444 a întrebat:

Cum reactioneaza zodia gemeni la gelozie in cazul:
sa zicem ca un baiat care este in zodia gemeni ii place o fata care si ea il place( el sa stie asta) dar fata aceea are un iubit si acel iubit sa fie prietenul acelui baiat.
Cum credeti ca ar reactiona un baiat din zodia gemeni la asta? Si mai ales daca, iar vedea tinandu-se de mana? Dar sarutandu-se?
Imi spune-ti?
Va rog!
Funda!

Răspuns Câştigător
| sweetgirl21 a răspuns:

Cam greu cu gemenii, sunt destul de inteligenti si nu prea arata gelozia cand o simt, insa sunt razbunatori. depinde acum de varsta. daca te place va incerca sa te fure la iubitul tau pentru ca sunt obisnuiti sa obtina ceva mai greu, e mai satisfacator pentru ei

2 răspunsuri:
| PeQe a răspuns:

Gemenii fac tot posibilu` sa le iasa tot pe placu` lor big grin in cazu` asta presupun ca ori l-ar ameninta pe baiat cu ceva laughing ori ar incerca sa o convinga pe tipa ca baiatu` nu e pentru eahappy