| MaryMe a întrebat:

vreau si eu multe programe care sa ma ajute sa detectez persoanele care stau pe invisble dar acum am testat cu id-ul meu si cand sunt pe invisible imi arata ca sunt ofline ...Nu inteleg de ce face asa ca pana la urma ar trebui sa arate invisiblebig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grin

3 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Http://www.invizibil.net/#verifyId asta e bun, il folosesc si eu

| Dya_2147 a răspuns:

Este bun si ascuns.ro happy

| Iulia_1200 a răspuns:

Nu trebuie neaparat program. poti si online de pe net si e super bun. mereu il folosesc.e grozav.arata exact daca este pe invizibil sau offline sau online. incearca:D sper ca te-am ajutat
Iata link-ul :http://www.imvisible.ro/