| AlexAL275 a întrebat:

Cum să fiu mai impunător? Mă bag în tot felul de certuri care nu-și au rostul, mă cert cu colegii, cu unii prieteni și până la urmă tot eu ies din discuție în situația prostului. A început lumea să mă ia drept de prost și într-un fel au dreptate. Dacă se ia cineva de mine nu sunt în stare să mă apăr, dau niște replici de clasa a III-a că-i de mama lor. Încep ușor să nu mai am bun simț, rușine de nimeni și să o iau din ce în ce mai mult razna. Toți făceau mișto de mine, colegi, verișori, prieteni, râdeau de mine și sufeream foarte mult. Acum simt o ură și îmi vine și mie la rândul meu să-i fac pe ceilalți să sufere. L-am întrebat odată pe verișorul meu de ce făcea mereu mișto de mine și mi-a răspuns că din cauză că puneam botul. Dar dacă n-aș fi pus botul și nu aș fi răspuns cu fac în unele situații din ziua de azi tot prost aș fi părut. Ps: am 16 ani

2 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Invata sa nu mai fi luat de fraier. Evita certurile. Cauta pe internet" 10 motive pentru care esti fraier "

Răspuns utilizator avertizat