| ZambescSiGata a întrebat:

Cunoaste cineva niste agentii de casting serioase? sau daca cineva este la vreo agentie de casting sa imi spuna si mie va rog frumospuppy dog eyes.Caut de ceva timp.si am ramas doar cu ...cautatullaughing

4 răspunsuri:
| vladracul a răspuns:

Www.castingstudio.svmstudio.ro - Agentie nou infiintata. Garantez pentru ea caci colaborez cu ei.

| deup a răspuns:

Www.castingstudio.svmstudio.ro da-mi si mie id tau :* baiatu care ai spus ca lucrezi la agentie:* multumesc astept id tau

| vladracul a răspuns (pentru deup):

Vladidec@yahoo.com - Nu pot sa iti trimit mesaj privat. Zici ca suntem pe un site NASA.

| deea85 a răspuns:

Twist Media Casting - www.twistmedia.ro