| AleWhatever a întrebat:

big grin Am si eu o mica problema cam jenanta din punctul meu de vedere... Transpir ca un porc. (sub brat >:") si nu stiu ce sa fac... Mama spune ca o sa se treaca mai tarziu, peste un an doi, dar eu nu am atata rabdare. Se face o pata cat doi pumni si nu arata bine, evident, si nici nu ma simt bine.Deci va rog spuneti-mi cum as putea sa rezolv aceasta mica mare problema laughing
Mersi anticipat!

Răspuns Câştigător
| Alesssya a răspuns:

Pai aceasta mica mare problema evident ca va trece, dar pentru orice chestie du-te la medicul de familie sa iti recomande niste pastilute si va fi ok! Funda?

1 răspuns:
| corolav a răspuns:

Cîți porci transpirați sub braț ai văzut tu?