| anytimeanywhere a întrebat:

Buna TPU big grin deci daca folosesc sapun Dove si am cosuri are ceva? O sa imi iasa si mai multe sau dimpotriva?

Răspuns Câştigător
| Lumine a răspuns:

Buna!
Sapunul Dove, este ca o crema nu este ca celelate sapunuri comercializate in momentul actuam.Deci raspunsul este nu, o sa-ti treaca.

Succes!

3 răspunsuri:
| Onn3 a răspuns:

De iesit niciodata nu o sa iti iasa mai multe cosuri de la sapun, depinde de ten daca o sa-ti treaca

| Dyana321 a răspuns:

Eu chiar nu stiu ce sa zic. Unii spun ca e bun, altii ca stria tenul. straight face Oricum, asta e decizia ta daca vrei sa te risti. Insa, incercarea nu omoara pe nimeni. Eu zic sa continui sa te speli cu el.

Dya :*
Fundita? big grin

| AnnieMarie a răspuns:

Nu are nimic, sapunul Dove e f.bun si eu il foloseschappy.sau poti incerca Zineryt il gasesti la farmacie!