| Dudyy a întrebat:

Buna TPU :d. Fear 3 sau Metro 2033? Mai stiti jocuri Horror de 2009-2010+? nu conteaza cerintele de sistem :d

5 răspunsuri:
| veselie a răspuns:

Super mario, foarte infricosator la nivelul 7-4

| GeaniBirloi a răspuns:

Ambele sunt bune dar mie mi-a placut mai mult metro 2033 si jocuri horror incearca dead space 1, 2, 3
Funda?

| Dudyy explică (pentru GeaniBirloi):

Terminate toate alea 3... vreau jocuri adevarate...

| GeaniBirloi a răspuns (pentru Dudyy):

Incearca Resident evil 5, operation reccon city; Left 4 dead 1, 2;

| Anonymous989 a răspuns:

Dead space 3, halo 3/4, F.E.A.R. Daca vrei te ajut sa descarci dead space 3. Il am pe pc. Id:daniel_popescu990@yahoo.ro. De ai sti cum e dead pace 2 si 3. Ii de groaza rau de tot. Serios