| Byb2001 a întrebat:

Buna TPU, daca am ciordit 10 lei de la tata credeti ca o sa isi de seama? Ca avea 88.

19 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă era beat nu isi va da seama, dacă era în schimb treaz atunci probabil ca da. Începi sa devii a bad girl încet asa... bybisor mic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ii avea numarati, si cred ca ii avea pentru ca de obicei asa sunt persoanele adulte, cu siguranta isi va da seama ca ii lipsesc 10 lei. Nu stiu daca s.ar gandi la tine, depinde de cum esti tu ca persoana si daca s.ar astepta ca tu sa faci asemenea gest.

| 907542468433 a răspuns:

Chiar dacă știa câți are nu îți v-a reproșa prea multe pentru ca ne e o valoare prea mare

| Catrice a răspuns:

Of of ne-experimentat...ce sa faci cu 10 lei în ziua de azi...eu as fi luat 50, pe toți chiar.

| Violleta2022 a răspuns:

Da, cel mai probabil isi va da seama, fiindca nu avea mii de lei sa le fii pierdut numarul.

| Kerre a răspuns:

Chiar daca o sa-si dea seama si o sa-ti puie anumite intrebari fii pregatita sa vii cu niste contra-argumente. Spune-i de ce ai avut nevoie urgent de acei bani.

| DonEduardo a răspuns:

Probabil, insa nu cred ca te va banui pe tine daca nu ai obiceiul de a ciordi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu 10 lei îți cumperi bomboane? Și eu ii luam pe toți, simțeam că voi cheltui ceva nu doar 10 lei.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă își numără banii, da. Apoi, ce urmează, bătaia ruptă din rai?

| Byb2001 explică (pentru sadrian46):

Nu si dat seama din fericire, bine ca n a urmat

| Eibogu a răspuns:

Cred ca da

sadrian46
| sadrian46 a răspuns (pentru Byb2001):

Dar dta din nefericire nu îți dai seama că ai o problemă. Te îndrepți treptat spre o carieără de infractor, cu asemenea gesturi.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru Byb2001):

Cu asfel de gesturi risti sa se piarda increderea in tine!
Poate azi observat, maine s-ar putea sa se fereasca de tine.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nici măcar nu-i va număra. Știe că in casa lui nu sunt hoți.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu, utilizattor avertizat?! Dar cu ce ai păcătuit?

| Sofer a răspuns:

Nu o sa își dea seama dacă nu știa inițial câți bani are.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru floresdemayo):

Discurs xenofobic laughing

| LoveSleep a răspuns:

N-o sa-și dea seama.
Și chiar dacă ar observa, s-ar gândi ca nu știe ce a făcut cu banii, nu ca i-ai furat tu.

| darrio2007 a răspuns:

Chiar daca isi da seama sau nu, gestul tau este incalificabil. Ai furat de la tatal tau.