| Catta a întrebat:

Daca eu am facut ora de sport in sem. I, si am avut media 8, daca imi iau scutire pe sem. 2, cum se va calcula media anuala la sport? Adica, se imparte media aia (8) la 2, sau se incheie cu 8 pe pe anul? Sau nu se mai incheie deloc?thinking
Funda!happy

2 răspunsuri:
| MissxD a răspuns:

Cred ca 8 va fi pe tot anul... in al 2-lea semestru va scrie cu rosu la medie ca esti scutita medical

| 1People a răspuns:

VA ramane 8 am fost si eu in situatia asta 100% 8 iti ramanebig grin