| anonim_4396 a întrebat:

daca fumez pe geam la balcon, intra fum in casa? Adica se simte miros? ai mei nu mai fumeaza de 7 ani si imi este sa nu simta miros.

6 răspunsuri:
| Thunderstruck a răspuns:

Depinde cum fumezi, si de cum bate vantul, eu fumez la baie (nu-i problema cu parintii, dar sa nu puta casa a fum), iar fumul tot se simte pentru 15 minute in baie, eu fumand prin plasa, deci nu scot tigara din camera, doar fumul pe care-l trag il scot afara.Dar daca ai geam fara plasa, nu-i problema, nu ar trebui sa se simta decat daca bate vantul spre tine urat de tot, si nici asa...

| DiamantulAuriu a răspuns:

Salut,
S-ar putea sa se faca miros si in casa daca bate vantul, dar vei mirosi tu a fum de tigara.

| GigiMenta a răspuns:

Poate in casa nu se simte dar in hainele tale siguri ntra fumul mai ales pe maini ramane mirosul deci ai doua posibilitati le spui ca fumezi si suporti consecintele acum decat sa afle ei ceea ce ar fi si mai grav sau te lasi de fumat pentru ca e o prostie happy

| CaPoNe95 a răspuns (pentru GigiMenta):

E cald momentan si nu am tricou pe mine.chestia este, daca intra miros in casa, ca de miros pe maini si gura, nu-i problema

| GigiMenta a răspuns (pentru CaPoNe95):

Pai lasa geamul deschis in continuare cateva minute ca sa fi sigur eventual da cu un spray si ai scapat happy

| MaCheamaGogaie a răspuns:

Nuprea cred ca are cum sa intre fum in casa, doar tine tigarea pe geam si ai grija cum bate vantu ca sa nu bage tot fumul in casa