| middle654 a întrebat:

daca ma gandesc foarte mult la un baiat, exista posibilitatea de a se gandi si el la mine?

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca te gandesti mult la cineva nu inseamna ca si acel cineva se gandeste la tine

| LifeIsColour a răspuns:

Buna,intrebarea ta este mai mult nonsense.Insa,pentru a te asigura de acest lucru,vorbeste cu el,spune-i ca-l placi, fiindca atunci cand te gandesti neincetat la o persoana, inseamna ca o placi pe persoana respectiva, si asa, vei afla ce simte respectivul.Pa-pa!happy

| annadine a răspuns:

Da ...persoana la care te gandesti tu se gandeste la tine ...si mickey mouse si-a facut creasta.