| BubbzBeauty a întrebat:

Buna TPU DAU FUNDA
ieri am avut prte de o bataie.m-am batut cu un baiat de vreo 19 ani PS:EU AM 12 ANI. a fost bataie bataie, cu pumni cu picioare cu de toate. faza e ca m-a impins dupa ce i-am f***t doi pumni in gura am cazut pe niste pietre si acum dimineata ma doare spatele de numa! Pot primi amenda daca i-am dat bataie ZDRAVANA la ala (are 1 mana rupta, i-am spart nasul sh l-am lovit la BIIIP forte puternic cu genunchii sad
FUNDAA

4 răspunsuri:
| Aditzu a răspuns:

Fata din poza esti tu? vrei sa spui ca esti fata, ai 12 ani si te-ai batut cu 1 baiat de 19? si i-ai rupt o mana?
in leg cu amenda, parintii tai vor plati daca ala face plangere si are certificat medico-legal.

| AnonymousQ666 a răspuns:

Uh esti fata? wow...bv fato! da va ustura daca ala' depunde plangere sh mai are sh certifikt...nu trebuia sa te bati cu el asa de rau!

| BubbzBeauty explică:

Nu sunt eu fata din poza.da sh eunt FATA
da m-am batut cu el ce arethinking

| Edy_Mihai_Eduard_1980 a răspuns (pentru BubbzBeauty):

Ce mai minți laughing)) cum dreacu mă tu la 12 ani rupi mâna la unul de 19 ani laughing)))) good joke