| Alex8264 a întrebat:

Buna TPU, de cand am inceput clasa a 9-a in online nu prea am avut interes sa fiu atent sau sa scriu notite dar acum, in semestrul 2 cand s-ar putea sa ne întoarcem la scoala (scoala mea) am realizat ca nu stiu mai nimic si nu inteleg mai nimic. Aveti sfaturi ce pot face in situația asta?

1 răspuns:
| Anonimmaaa888890 a răspuns:

1. Sa te apuci sa scrii si sa citesti/inveti tot ce ai pe platforma.
2. Lasa dracu Instagram-ul/Facebook-ul si toate alea ca nu alea-ti dau sa mananci si pune mana si invata. Nu zic sa nu stai o ora-doua, dar nu toata ziua.
3. Fa-ti un program zilnic, in care sa te poti odihni bine, sa mananci bine, etc.
Mult succes si spor la invatat!