| justme97 a întrebat:

Buna TPUhappy de cateva zile nu mai pot sa deschid a doua fila in firefox. apas pe acel ples(+) si nimic.am incercat sa caut in setari dar nu gasesc. aveti ideea ce s ar fi putut intampla.si cum sa rezolv asta pentru ca nu mi place sa umplu bara cu mii de ferestre

1 răspuns:
| pufosheniaaa a răspuns:

Posibil sa se fi dereglat firefox am patit-o si eu de cateva ori dar iti recomand ceva mai fain decat firefox adica OPERA care merge cam la fel dar nu am patit asa ceva cu opera deci succes *fundita*