| deleteddddd a întrebat:

Am o problema, care imi face foarte multi nervi. Sa va spun.
De exemplu joc ceva, si in momentul in care il bag in bara si apas pe tastatura.pe litere, mi`se deschid tot felul de ferestre...My computer, narattor, utility manager.si altele straight face

Cum rezolv?

Funda`~

xD!

1 răspuns:
| mihinebunatycu a răspuns:

Start nu? mii sa int si mie ai un 3 viermi in pc si asa ca trebuie sa ai un ativirus bu sai stergi si dupa o reinstaleare de sistem(windows) funda eu asa am patit