| miya a întrebat:

Buna,TPU! de ce nu pot intra pe id iubitului meu, mi-a dat passu corect dar cu toate acestea cei de la yahoo imi spun k este incorect pass sau id.Am intrat prin Team in pc la el sa verific daca passue corect si a mers.DE CE LA EL MERGE SI LA MINE NU? help

3 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

laughing ia vezi sa nu ai tastatura in romana big grincand scrii ca in 'z' e 'y' si 'y' e 'z'

| allison20 a răspuns:

Poate fi din cauza lor, nu e vina ta sau a iubitului tau. Si eu am avut o problema asemenatoare, puteam sa intru pe e-mail-ul meu numai acasa si altundeva imediat imi dadea erori. Incearca sa-ti reinstalezi mess-ul.

| blackinnocence145 a răspuns:

Poate ai scris id-ul greşit thinking