| Claudiuiionel a întrebat:

de ceva timp am observat ca un baiat de la alta clasa vrea "sa o cucereasca" de care imi place, ce ar trebui sa fac?
P.S E cam singurul care o face

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Păi și? dacă alege pe altul în locu tău e evident că mai dvreme sau mai târziu tot ajungea să facă asta

| aditimus a răspuns:

Salut, daca esti cu putin mai mult curaj ar trebui sa incerci si tu sa o cuceresti nu sa te uiti la altii, prin definitia cuvantului barbat tu trebuie sa cuceresti fete si sa fi rapid ca altfel pierzi in viata.

| Nume6 a răspuns:

Dar ce aștepţi să ţi-o ia ăla înainte laughing fii tupeist și spune-i că o placi pe direct și vezi cum reacţioneazăwinking poate ieși ceva frumos și o pierziwinking dacă n-ai tupeu în ziua de azi e egal cu 0, haida, nu pierde timpulwinking laughing

| Claudiuiionel explică (pentru Nume6):

I-am spus daca vrea sa fie cu mine da ea a dat din cap dar am vazut un zambet sau asa ceva da se comporta mai nebuneste i-am scris si mi-a zis ca raspunsul ei este tot nu dar eu cred ca o pot face sa ma placa o sa incerc cand o sa ne reintoarcem la scoala poate merge IDKhappy

| Nume6 a răspuns (pentru Claudiuiionel):

Păi menţionează și asta în întrebare, dacă așa ţi-a zis-o pe direct nu mai ai șanse laughing

| Claudiuiionel explică (pentru Nume6):

Tot o incerc si nu ma voi lasa!