| abdulahmad177 a întrebat:

de ceva timp de cand m-am apucat de baschet(de 4luni) nu am crescut in inaltime ci doar mainile s-au lungit, in rest am ramas la inaltimea 1.67. Am 16 ani, iar in ceea ce tine de genetic, tata are 1.76, sunt disperat sa ajung macar la 1.77, cine stie ceva solutii scrieti aici, multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Totul tine de genetica, inaltimea, culoare ochiilor, pielea, poti juca non stop baschetul, mai vei creste pana la 20 de ani, nu poti sparge bariera
adn ului tau prin nimic asa ceva e sf

| abdulahmad177 explică (pentru RAY):

Sa astept pina la 20 de ani iti pare normal?

| RAY a răspuns (pentru abdulahmad177):

Pana la 20 de ani vei creste ai rabdare