| leuzzz a întrebat:

De ceva timp m-am apucat de fumat dar după aceea ma doare capul si sunt ametit (câteodată greață ).O sa îmi treacă? URGENT!

Răspuns Câştigător
| asdfgjnb a răspuns:

Da,o sa dispara dupa ce corpul tau se va obisnui.Ameteala se datoreaza faptului ca e pana la urma un drog...nu face asta in exces.

| anonim_4396 a răspuns (pentru asdfgjnb):

Ce repede sarim sa-i ajutam pe altii cand vine vorba de ceva ce le face rau!

| asdfgjnb a răspuns (pentru anonim_4396):

Hei! Stiu si eu ca e daunator. dar el alege ce face cu viata lui...eu doar i am raspuns.Dar in orice caz, inteleg ce vrei sa zici.

| asdfgjnb a răspuns (pentru anonim_4396):

Hei! Stiu si eu ca e daunator. dar el alege ce face cu viata lui...eu doar i am raspuns.Dar in orice caz, inteleg ce vrei sa zici.Si parerea ta e ok.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Tin sa te contrazic, de ceva timp te-ai apucat de boala. Habar n-ai cat rau o sa-ti faci daca o sa continui cu fumatul! Iti distrugi tot organismul, de la organe interne pana la piele si dantura, gat. Gandesti mai greu, afecteaza inaltime si o multime de chestii. E o otrava care te omoara incet! Si eu a fumat, si tare mult regret acum!