| ralucamirabela a întrebat:

kiss De curand m`am despartit de un baiat.si acum vreau sa stau cu el din nou.si el da la fel de inteles.am vb cu unul din prietenii lui si a zis ca vrea din nou sa stea cu mine, dar nu vrea sa spuna.sau ceva de genu.Si a zis prietenul ala al lui sa ma dau eu la el, pe mess, sa vb cu el. dar nu stiu ce sa ii zic, cum sa il iau. k nu vreau sa par o obsedata, dar nici nu vreau sa tac.si stiu ca el nu o sa zica primul`, eu trebuie sa zic, pentru ca asa e el.si ce sa ii zic?big grin funda

2 răspunsuri:
| BluX a răspuns:

Pai spune-i ca iti pare foarte rau ca te-ai despartit de el si ca ai facut o mare greseala si ca vrei sa fiti din nou impreuna. daca si el vrea asta va acceptawinking

| Tanea154 a răspuns:

Pai poti sal intrebi
-buna, ce mai faci? cum la tine? cum cu iubirea tiai gasit pe cineva care sa ma inlocuiasca? stii mie imi pare rau ca ne-am certat, fara tine lumea din jurul meu e mai trista
ceva de genul asta
FUNDAAA?