| BoOoMbOnik a întrebat:

De ieri dimineata am inceput sa merg in parc dimineata sa alerg si de asemenea am inceput sa tin si un regim alimentar sanatos bazat mai mult pe legume. Credeti ca daca tin regimul si alerg in fiecare dimineata in parc o sa am rezultate mai bune sau macar la fel de bune decat daca as merge la sala? Ma refer la slabit nu la masa musculara! Fundita!

Răspuns Câştigător
| EnvyU a răspuns:

Bravo, si eu fac acelasi lucru happy la 8 dimineata sunt plecat la alergat si mananc doar light ah si carne prajita la gratar, pui, eu am reusit sa dau 3 kile in cateva saptamani si ma mentin. Si da clar va fi un rezultat la fel daca ai merge la sala, poate putin mai greu ca totusi la sala ai aparate, dar macar nu dai bani si e in aer liber. Daca esti din Bucuresti iti recomand parcul copiilor dupa tineretului, e un parc foarte frumos, au si aparate pentru mosnegi tongue

1 răspuns:
| ViVi99 a răspuns:

Sa stii ca daca te tii de alergatul prin parc si de un regim o sa mearga. indicat este sa faci si niste exercitii fizice cu greutatile etc. Daca ai bicicleta/role poti sa te plimbi si cu ele. Mananca fructe si legume si mai renunta la dulciuri. Atentie, nu este bine sa renunti la mancare pentru ca-ti vei face mai rau! Indicat este sa nu mananci mult, nu sa nu mananci!