| MihayAndrey a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu un stil de alimentatie sanatos,si care sa ajute la slabit,miscare e bine ca fac abdomene,flotari, genoflexiuni, fotbal si alerg in parc cand am ocazia. Am nevoie doar de regimul alimentar adecvat si despre ce parere aveti in legatura cu miscarea care o fac!

Răspuns Câştigător
| crhh a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa discuti cu un medic nutritionist care sa te ajute.

| MihayAndrey explică (pentru crhh):

Nu cunosc un nutritionist, si ar costa niste bani nu?

| crhh a răspuns (pentru MihayAndrey):

De obicei, primul "sfat" e gratuit, poti incerca sa vezi ce spune si el.