| Raluca03 a întrebat:

De un an si ceva am o slabiciune pentru un baiat happy. Intr-un timp ma placea si el dar era prea orgolios ca sa recunoasca asta ..sunt mai mica ca el si pentru el asta e o rusine ..acum ma injura face tot posibilul sa ma faca sa ma simt rau! Unii spun ca ii place de mine si nu vrea sa imi arata asta ...Ma puteti ajuta?puppy dog eyes Dau fundalove struck In special baiaetii care au trecut prin situatii de genu`

4 răspunsuri:
| A2895 a răspuns:

Exista o diferenta intre orgoliu si orgoliu prostesc. Ce face el e sa duca orice la extrem. Daca baiatu' are mai mult de 12 ani si te place, cu siguranta a depasit momentu' in care isi arata simpatiile prin injuraturi sau batai sau alte chestii.
Un baiat care te face sa te simti prost nu merita atentia ta. Daca acum se comporta asa ce-o sa urmeze?

| MalitaBujo a răspuns:

Eu am trecut printr-o situaţie de genul. O făceam pe fată să se simtă prost doar pentru că o plăceam şi nu ştiam cum să-i spun. Ştiu, am fost şi eu un nesimţit dar aşa suntem noi băieţii. Vă tachinăm laughing.

| Raluca03 explică (pentru MalitaBujo):

Ahhh...Daca ati sti prin ce trecem ..cat de greu ne e... Dar multumesc ..incerc sa cred ca asta face si ellove struck

| Raluca03 explică:

Are 16. happy si eu 14.dar el totusi continua sa ma faca bitoangahee hee