| ada02 a întrebat:

Deci. am 14 ani si sunt in clasa a 8-a.
As vrea sa ma mut la alta scoala, dar nu stiu daca se poate!.
Sunt corigenta la 2 materii. Romana-Matematica,sper sa nu va radeti,nu e din cauza mea,ci in cauza profesorilor ca nu au rabdare,si mereu fac diferente intre elevi,cand elevii buni le cer explicatii profesori le-o dau, cand cei slabuti cer explicatii profesori sunt ceva de genu " Nu explic a 2-a oara"
Si mai sunt si colegii,foarte rai!
Deci intrebarea este, ma pot muta in semestrul al II-lea daca sunt corigenta la 2 materii?
Multumesc, Funda! happy

1 răspuns:
| Punct_Si_Virgula_1988 a răspuns:

Trebuie sa iti iei corigentele la materiile respective altfel nu poti sa te transferi!