| Andreea_Andree_1999 a întrebat:

Buna TpU!
Deci am un telefon Nokia 300 si vreau sa-mi mai bag melodii noi. Am si cablu de date si card.dar nu stiu cum sa le introduc din PC in telefon... Cine ma ajuta? Dau mai multe funde :*!

Răspuns Câştigător
| Karmina5 a răspuns:

Partea de la cablu mai mica o bagi in tel si partea mai mare in pc. o sa iti apara la pc o fereastra si alegi un folder unde vrei sa bagi mel dai copy in folderu cu melodia si paste unde o vrei pusa sau pur si simplu o tragi dintr-un folder in altul. Sper ca ai inteles. O zi faina! astept funda smug :p

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat