| EmyJail999 a întrebat:

Am un Nokia 2220s, am cumparat un cablu de date compatibil, il introduc in telefon dupa in pc si nu imi apare nimic, ce sa fac, sa transfer file etc... Vreau si eu sa stiu cum pot transfera file? De exemplu vreau sa pun cateva melodii din pc in telefon.Cablu de date:Connectivity adapter Cable CA-90.Pe PC am windows 7. Dau funda pentru ajutor!

Răspuns Câştigător
| andy2165 a răspuns:

Fara a instala nimic, windowsul trebuia sa-ti ceara drivere. Posibil sa nu fie bun cablu, sau telefonul. Test: cand introduci cablul in tel si calc, ar trebui sa auzi un sunet. Instaleaza totusi asta:

http://nds1.nokia.com/......er_ALL.exe

Succes