| Nico7382881 a întrebat:

Buna TPU!
Deci chiar nu știu la ce liceu sa merg ( din Pitești)
La mate și româna mă descurc decent. La mate info nu vreau, la filo nu vreau. Iar la științe ar fi cele mai decent dar nu mă descurc nici la bio nici la fizica dar puțin la chimie. Vreau sa merg la un liceu bun...mă gândeam la economic dar tata zice că nu e bun și nu vreau sa dau bacul la engleza.
La fiecare liceu sa de bacul la engleza? Nu vreau la un liceu tehnic. Și nu as vrea unul cu profesori severi. Va rog sa îmi spuneți tot despre liceele din Pitești

Răspuns Câştigător
| sammie a răspuns:

La Zinca. Sunt profesori drăguți. Mi se pare că poți să-ți alegi tu pe ce limbă vrei să te duci. Oricum, spor!winking

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"nu vreau sa dau bacul la engleza"

oriunde ai merge, NU-L dai!

| Nico7382881 explică (pentru sierra1):

Știu că la economic se da

| sierra1 a răspuns (pentru Nico7382881):

NU se dă nicăieri BAC din eng ci competențe lingvistice, care NU CONTEAZĂ!

| gabi11010 a răspuns:

Cat ai luat?