| CristinaLăvMucAnonim a întrebat:

Deci nu stiu ce am de vreo 3 zile. Imi tot lacrimeaza ochii, ma dor cand ma uit la tabla, si ma doare capul si simt ca ma dor si ochii odata cu capul. Credeti ca am nevoie de ochelari?
Daca da, aratati-mi niste modele si va dau funda!

3 răspunsuri:
| xXDyDyXx a răspuns:

Cel mai indicat e sa te duci la medic, caci daca cauti asa pe internet respunsuri si nu stiu ce, poti primi raspunsuri mai puin inteligente si neadevarate... parerea mea, si eu am cautat ceva pentru o alergie in zona ochilor si scria ceva de cancer, rubeola si nu mai stiu ce, si eu doar ma iritasem de la o creme, inadegvata

Răspuns utilizator avertizat
| Cathyme a răspuns:

Eu am avut asta o saptamana dar apoi mi-a trecut. Daca nu iti trece intr-o saptamana mergi la medic.Si acum parca uneori nu vad prea bine si am fost la control dar totul parea in regula.Eu cind am avut asta prima data vedeam totul prin ceata si a inceput sa ma doara capul foarte tare la scoala.Succes