| Tetetetetetetetetetetteteteretetwrwrw a întrebat:

Buna tpu..deci nu vreau sa-mi ziceti ca mai bine nu fac asta, doar ajutati-ma..deci parintii mei sunt divortati, mama plecata in Italia si eu stau cu bunica si matusa mea..ideea e ca mama ma lasa sa ma vopsesc si chestii dar matusa mea si bunica mea cu care stau eu nu si ii baga in cap ca e gresit si dupa ma cearta si probabil o sa ma pedepseasca si o sa imi ia telefonul. Exista vreun mod prin care pot ascunde? Precizez ca am parul pana la umar

4 răspunsuri:
| UnDiavol a răspuns:

Dacă te face fericită fă-o nu ai de ce să-ți fie frica este viața ta parul tău nimeni nu are drept sa pună control pe viața ta

Sa fi fericita

| ion326 a răspuns (pentru UnDiavol):

E un sfat total greșit, eu știu cum sunt persoanele de genul, degeaba încerci ca după îți va fi mai rău

| ion326 a răspuns:

Câți ani ai?

| vaajjjjj a răspuns:

Taie parul, gata nu mai e evidenta