| RoxyOnTPU a întrebat:

Hey... iubitul meu a facut o poza cu o colega de a lui si a pus-o pe facebook.Am vazut poza la el pe facebook si mi s-a parut ca erau prea apropiati.Am avut o cearta pe tema asta si dupa aia ne-am impacat dar i-am zis sa stearga poza de pe facebook. Zis si facut. Dar dupa am vazut poza si pe facebook la colega aia lui. I-am zis sa ii zica la fata aia s-o stearga. O luna-o luna jumatate n-am mai vorbit pe tema asta, pana ce intr-o zi am intrat pe pe profilul colegei lui de facebook si am vazut ca inca nu a sters poza. L-am intrebat pe messenger daca colega lui a sters poza si a zis ca nu stie.Credeti ca nu i-a zis colegei lui sa stearga poza?

7 răspunsuri:
| LiK3 a răspuns:

Nu cred...

| WholeWorld a răspuns:

Paranoiaaaa

| Negativu01 a răspuns:

Ei bine poate fata aia a pus poza sa o vada numai ea.

| syel a răspuns:

Ei zic ca ori nu a vrut sa ii zica, dar un baiat nu cauatsa aiba probelem cu iubita lui mai ales daca s-au certat. E exclusa varianta ta. Eu zic ca aia ori nu vrut sa o sterga, ori nu a a avut chef, ori are ceva cu tine

| Alina911 a răspuns:

Alte lucruri mai neimportante nu ai gasit ca sa ne intrebi, nu? Cati ani ani? 14?

| RoxyOnTPU explică (pentru Alina911):

Daca nu ai avut de gand sa raspunzi la ce ce am intrebat eu mai bine nici nu te oboseai sa scrii raspunsul

| daniela4853 a răspuns:

Nu stiu... poate i-a zis, dar ea, probabil daca este indragostita de el n-a vrut s-o stearga.asa cred eu. poate nu-i asa. funda?