| ILoveMyBed a întrebat:

deci o prietena ma enerveaza la culme, vreau sa zic ca e total diferita de mine sau de celelalte colege, deci ea nu se prea machiaza, asculta bug mafia si paraziti parca ar fi baiat straight face, se intelege cu toti baieti, ba chiar vreo 5 au numit-o cea mai de treaba fata din cartier, si mai culmea e ca cel mai popular si del mai tare baiat din cartier o placea iar ea a refuzat sa se combine cu el pe motiv ca nu il cunostea mai bine rolling eyes, oricine s-ar fi combinat cu acel baiat, as fi incercat de mult sa ii zic cate ceva da ea e stie sa iti intorca vorba mereu le intorceau vorba prietenelor mele care ii reprosa diferite chesti, stiu ca par invidioasa, dar nu sunt, doar ca eu ma port ca o fata, si ea na, se poarta si ca o fata ( adica mai sunt zile cand se imbraca elegant si se macheaza) dar sunt zile cand poarta alte chesti, gen skate-arita, ce ar trebui sa ii zic, ceva e sa nu imi intoarca, ofer funda.

9 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Vai de capul tău...

| MissIndependenttt a răspuns:

Fata mea..fiecare suntem diferite, fiecare cu stilul ei..si fiecare suntem frumoase in felul nostru. Poate ca faptul ca este diferita de voi toate, o face sa fie cea mai populara.Probabil ca baiatul respectiv a vazut in ea ceva diferit, ceva ce il atragee...Incearca sa privesti si personalitatea ei nu, numai infatisarea.Si sunt sigura ca nu este o fata tocmai urata, altfel crede-ma(si eu sunt la varsta adolescentei)nu s-ar uita foarte multi baietii la ea.:*happy

| Youcandoit a răspuns:

De ce nu o lasi in pace ea e cum e tu esti cum esti fiecare suntem diferiti.

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Te enerveaza pentru ca nu e ca si tine, o pitipoanca? Crapi de ciuda cand vezi ca un baiat se uita la o fata de treaba, nu o pitipoanca expirata.

| Zeflemitoarea a răspuns:

Te-ai gândit înainte să scrii asta:,, asculta bug mafia si paraziti parca ar fi baiat"? Tu trăieşti? Şi eu ascult Paraziţii şi sunt fată. Ascult şi AC/DC şi nu mă transform în băiat.
De fapt, tu pocneşti de invidie, pentru că băieţaşul ăla supranumit cel mai popular, nu se uită la tine, imbecilo.

| CausingCatastrophy a răspuns:

Esti cam terminata...Pai hai sa-ti spun,tu esti o fitoasa, care umbla cu tencuiala pe fata, iar ea prefera sa fie naturala si frumoasa.Tu preferi sa asculti house-reli si toate rahaturile, iar ea prefer rapp-ul, ea e de treaba si comunicativa iar tu faci fite de 2 bani, ca te machezi si te imbraci la 4 ace, ce sa zic, esti tu printesa.mai bine ai lua exemplu de la ea.Cred ca bubui de invidie, vai de capu` tau.

| Anonimaa27 a răspuns:

Lumea e diferita. Daca am fi toti la fel ar fi monoton. Asa ca la ea nu e nimic gresit... Poate tu ai o problemawinking

| Dogyyy a răspuns:

Doamne! Fata tu te asculti vorbind? Pe tine te enerveaza fapul ca ea asculta rap si se imbraca comod(nu baieteste). Cica "stiu ca par invidioasa, dar nu sunt".Da siguuuuuuur! Se vede ca crapi de invidie.Eu zic sa-ti vezi de treaba ta si punct.Nu vreau sa par rea dar totusi, tu esti fata rea.

| inimafrinta a răspuns:

Buna. Am si eu o astfel de prietena, incearca si tu sa nu ramii in urma raspundei inapoi, fii mai vesela si nu sta pe ghinduri cind iti zice ceva, fii mai activa si raspundei inapoi cu ce cuvint iti vine in minte in prinkipal sa nu fii pasiva... In rest fii lingushitoare.