| OnlyTheScript a întrebat:

Deci sa va spun...
Sunt la niste cursuri de taekwondo si acolo sunt mai multi copii de varsta mea, printre care si un baiat pe nume Rares. Cred ca stiti din povestile mele anterioare ca am fost si la cursuri de dans, si la acele cursuri de dans a fost inscris si Rares. Intr-o zi, la dansuri, Rares m-a intrebat daca vreau sa ii fiu partenera cu toate ca aveam deja partener si i-am zis ca nu se poate. Acum, la taekwondo, Rares vorbeste foarte mult cu mine, ma atinge pe umar cand trebuie sa fac ceva in semn "bafta", pe mine ma lasa mereu prima sa trec. Cand am vorbit cu el, eu ma uitam fix la el cu o fata din aia serioasa pentru ca asa privesc eu oamenii cand vorbesc cu mine si am observat ca atunci cand vorbea se uita in ochii mei si apoi usor isi ducea ochii la buze :-|. Cand a trebuit sa fac o serie intreaga care contine : 10 genuflexiuni, 10 flotari si 10 bricege, dupa ce am terminat de facut el mi-a intins mana sa ma ajute sa ma ridic.
Credeti ca ma place?

5 răspunsuri:
| Memecy a răspuns:

Hmm cu siguranta din ce spui tu Rares este un bait bun si cu bun simt. Daca te respecta e bine... si un pic cred ca te place din ce spui tu happy

| Memecy a răspuns (pentru Memecy):

Waw waw stai un pic deci v-ati intalnit la dansuri si acum la taekwondo cum asa?

| OnlyTheScript explică (pentru Memecy):

Pai amandoua fac parte din clubul taeback Iasi : si cuprinde taekwindo WTF si dans sportiv...si se faceau cursuri la sala la noi la scoala...cum domn profesor de dans a plecat, eu m-am dus la taekwondo

| Geryking a răspuns:

Pai este evident ca te place findca din cate ai spus aici este prietenos cu tine si te respecta mult. Si poate ca atunci cand a aflat ca tu mergi la Taickouno a mers si el ca sa fiti mai mult impreuna, si cand ai scris ca se uita la buzele tale a fost evident.

| OnlyTheScript explică (pentru Geryking):

Nu..de fapt el a fost primul care s-a dus la taekwondo, apoi eu