| Roby860 a întrebat:

Buna TPU deci sunt Roby nu Alina si vreau sa va intreb cum va imbracati in prima zi de liceu, cei care treceti a 9a. Eu nu prea stiu cu ce sa ma imbrac.Dau funda pls repejor ca mai e o saptamana si incepe liceul.

Răspuns Câştigător
| ralu312 a răspuns:

Imbraca-te cat mai decent, dar sa fii in stilul tau. Poti purta o pereche de blugi (nu rupti pentru ca e prima zi de scoala si trebuie sa fii cat mai decent si simplu imbracat). Ia-ti un tricou alb, o camasa gri sau albastra (de care ai) pe care sa o porti descheiata, o pereche de tenisi care sa se asorteze cromatic. Parul ar trebui sa fie asa cum il porti de obicei. Nu cred ca vrei sa fii extravagant in prima zi, asa ca ti-am propus o tinuta simpla si de bun gust, pentru un baiat. Sper ca te-am ajutat!

6 răspunsuri:
| missfatadelatara a răspuns:

Bună Roby Alina, cel mai bine e ar fi să-ți iei pantofi cu toc, un pulover și niște pantaloni faini în loc de fustă.

| Roby860 explică (pentru missfatadelatara):

Am zis ca sunt Roby nu Alina...deci sunt baiat..deci cum sa imi iau pantofi cu toc in prima zi de liceu..OMG

| missfatadelatara a răspuns (pentru Roby860):

Rezumat: cont administrat de o singură persoană hermafrodită.

| Viitorulapropiat a răspuns:

Eu o sa ma îmbrac cu un hanorac, o pereche de blugi negrii si bascheti. Parul il las pe spate si un cercel in ureche.

| manumescbosssdeboss a răspuns:

Cu haine.Ma imbac in sacoul scolii ca nu degeaba dau 500 lei pe el.Cu fusta si pantofi cu toc si o camasa.

| Severin_Ana_1993 a răspuns:

Nu trebuie sa te imbraci prea special, poate mai frumos ca de obicei dar cu niste blugi, un tricou, o geaca de piele si niste tenesi esti perfect.