| All3xAssAssInnSS a întrebat:

Buna Tpu.Este o fata la scoala de care imi place cat de cat si ea ii place de mine si cand ii zic ea zice ca nu ma place...Dar eu nu o cred pentru ca nu cred ca o fata ar baga in seama un tip in fiecare pauza si sa nu te lase deloc in pace.Voi ce credeti si spuneti-mi cum as putea sa o conving sa spuna ceea ce simte.Ea acum este cu altu care e un mare porc in tot ce inseamna porc.

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Intre tine si un porc, fata a ales porcul. Sa fie oare proasta?

| Lollo29 a răspuns:

Salut All3xAssAssInnSS! Acest sfat sper sa te ajute insa decizia e a ta!
Daca este cu alt baiat incearca sa o faci sa se desparta de el zii lucruri oribile despre el fa-o sa-i fie scarba de el si apoi incet, incet deoarece fetele nu trebuie grabite spune-i ca o placi insa intr-un loc mai retras si vei afla raspunsul! Te pup bye

| All3xAssAssInnSS explică (pentru Lollo29):

Man ea nu e genu sa creda pe uni si pe altii si acu numai raspunde pe mes cand i-am zis adevaru ca nul iubeste pe ala si ea zice ca nu ma place dar simte altceva...

| Lollo29 a răspuns (pentru All3xAssAssInnSS):

Uite,ia-o incet nu brusc mai ales daca stiai ca e cu cineva! Imi pare rau ca raspunsul meu nu te-a ajutat fac ce pot din spatele ecranului!

| DarkRosse15 a răspuns:

Ia-o usor da-i un timp sa se gandeasca intre timp tu mai vorbeste cu ea, da-i de inteles ca o placi. Vezi daca este reciproc. Bafta!winking
Nu uita ca numai timpul isi poate supune cuvantul! happy