| anonim_4396 a întrebat:

eu sunt un gen de baiat mai rock`er si toti din clasa zic ca sunt fatalau! Eu ma imbrac foarte bine am numai haine de firma:nike ,fallen ,addidas.etc.De obicei ma imbrac cu blugi mai stramti un tricou, un hanorac pe deasupra si o pereche de skateshoes (ma dau cu bmx)la bataie chiar daca stiu ca-mi iau bataie dau pana nu mai pot am o conditie fizica buna! CUM SA FAC SA NU MAI ZICA LUMEA CA SUNT FATALAU!DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| KaterinkaBoy a răspuns:

Pff.lasa hainele de firma pentru altii. Daca tot zici ca te bati, ia-ti niste haine mai de tavaleala ca sa ma exprim asa.Blugii sa nu mai fie stramti ci largi, adidati lati cu talpa inalta ca sa-ti confere un aspect mai "bad ass".Cat despre atitudine, observa-i pe cei despre care lumea nu spune ca sunt fatalai si incearca sa inveti de la ei. Sper ca te-am ajutat.Bafta!

| PastramăDeElefant a răspuns (pentru KaterinkaBoy):

Nu am zis ca ma bat tot timpul, doar atunci cand vine vorba...si nu pot renunta la hainele mele asa e stilul meu (si daca are legatura cu hainele sa stii ca si alti din clasa de la mine se imbraca cu blugi stramti si cu sckateshoes)eu vreau o metoda sa nu ma mai faca fatalau! alt sfat?

| KaterinkaBoy a răspuns (pentru PastramăDeElefant):

Scuze omule! Nu te cunosc deci nu pot sa-ti dau un sfat legat de personalitate.Din pacate totii baietii tari pe care ii cunosc zic de cei cu bluzi stramti ca sunt fie fatalai fie poponari asa ca cel mai probabil vestimentatia este problema.Nu poti sa vi la mine cu blugi stramti si sckateshoes si sa te astepti s te i-au in serios ca pe un bataus.Nu ca ar fi ceva amuzant sau nepotrivit la aceasta vestimentatie doar ca nu emana acel aspect de dur opus aspectului de fatalau.Bafta!

9 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

laughingrocker in addidas si nike =]]da-ti foc

| PastramăDeElefant a răspuns (pentru BroascaCuElice):

Auzi ma? eu doar ascult rock si sa nu crezi ca sunt din ala satanist! daca vrei ma ajuti daca nu las`ma dracu in pace!

| winchesters a răspuns:

Idem Johnny.
Sincer, tot ce ai scris e fara logica.

| PastramăDeElefant a răspuns:

Nu glumesc ma ajutati sau nu?

| PastramăDeElefant a răspuns:

Ma ajuta cineva?

| PastramăDeElefant a răspuns:

We chopchil sunt baiat! am 16 ani

| personajfantomatic a răspuns:

Ar trebui sa-ti schimbi stilul vestimentar de exemplu i-ati skateri tricouri mai largute o bratara de piele cu tinte ar fi super okey pai nu stiu arata-le respect si ignora-i poti sa le spui ca nu esti fatalau esti mai ciudat dar asta te face diferit de ei care sunt la fel intoarce-le vorba invat a chestii noi...